Facebook
Twitter
Rss
ANASAYFA l
HABERLER l
OTO SPOR l
VİDEOLAR l
FOTO GALERİ l
SERVİS l
BİZE ULAŞIN l
İLETİŞİM

Otomobilde En Problemsiz Araç Hyundai

J.D. Power´a göre dünyanın en sorunsuz markası Hyundai Accent Blue

Orjinal Resim

Otomobilde En Problemsiz Araç Hyundai

J.D. Power’a göre dünyanın en sorunsuz markası Hyundai Accent Blue

Dünyanın en saygın bağımsız kuruluşlarından olan ve otomobil alanında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren J.D. Power, 2015 yılının “İlk Kalite Değerlendirmesi” raporunu açıkladı. Hyundai markası, müşterilerinin bildirimleri ile ilk 90 günlük kullanım sonunda ortaya çıkan problemlerin değerlendirildiği araştırmada gelenek bozulmayarak küçük sınıfta Hyundai Accent Blue ile birinci olurken genel sıralamada da Alman ve İngiliz lüks otomobil markalarının ardından dördücülüğü elde etti.

Tüm Dünya’nın en saygın araştırma kurulışlarından olan J.D. Power, ayrıca Hyundai İX35 modeline de SUV segmentinde en yüksek kalite ödülüü verdi. İki yıl üst üste birinci olan Hyundai Accent Blue dışında Elantra ve Santa Fe modelleri de kendi sınıflarında ikincilik elde etti. 29 yıldır aralıksız olarak gerçekleştirilen İlk Kalite Değerlendirme Raporu’nda, ix35(Tucson) ve Accent Blue sahipleri, diğer markaların küçük SUV ya da küçük sınıf modellerine göre daha az arıza ve sorun yaşadığını dile getirdiler.

Kullanıcılarına her zaman kaliteli  ve güvenilir otomobiller üretmeyi ilke haline getiren Hyundai, özellikle tüm otomobil pazarında satış ve satış sonrası hizmetlerinde fark yaratıyor.


 |  Paylaş  | 
İlk Kalite Değerlendirmesi, J.D. Power, Hyundai, Accent Blue
Yeni Sportif Juke-R Gün Yüzüne Çıktı
600 beygirlik Juke Goodwood Festivali´nde olacak.
Euro NCAP, Son Yaptığı Değerlendirmeleri Açı
Avrupa´ da otomobil güvenlik testleri yapan Euro NCAP, Skoda Superb, Hyundai i20 ve Fiat
6. Nesil Chevrolet Camaro Geliyor
Chevrolet´nin fenomen sporcusu Camaro, uzun bir aradan sonra 6. Nesli ile Amerikan otomob